Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Ledningsgrupp


Lars Andresen
Managing Director Preqas Group
lars.andresen@preqas.se

Jenny Hiller
Business Control Preqas Group
jenny.hiller@preqas.se

Ove Johansson
Driftchef
ove.johansson@preqas.se

Huvudkontor Mölndal


Erkan Genc
IT Manager
erkan.genc@preqas.se

Peter Lundin
Product Specialist
peter.lundin@preqas.se

Jörgen Bengtsson
Product Specialist
jorgen.bengtsson@preqas.se

John Gelotte
Inköp reservdelar
john.gelotte@preqas.se
Telefon: 031788 42 50

Christer Andersson
Kundtjänt / Order
order@preqas.se
Telefon: 031788 42 50

Erik Wilholm
Kundtjänst / Order
order@preqas.se
Telefon: 031788 42 50

Regionsäljare


Mikael Engman
Projektledare/ Regionsäljare Väst
mikael.engman@preqas.se
Telefon: 031-788 42 23

Niclas Kollbratt
Regionsäljare Väst
niclas.kollbratt@preqas.se
Telefon: 031-788 42 27

Zika Petrovic
Regionsäljare Syd
zika.petrovic@preqas.se
Telefon: 031-788 42 24

Mats Jansson
Regionsäljare Stockholm Norr, Närke, Värmland
mats.jansson@preqas.se
Telefon: 031-788 42 26

Alexander Orre
Regionsäljare Norr
alexander.orre@preqas.se
Telefon: 070-374 41 92

Patrik Andersson
Regionsäljare Mälardalen
patrik.andersson@preqas.se
Telefon: 031-788 42 31

Christer Jansson
Regionsäljare Öst
christer.jansson@preqas.se
Telefon: 073-0915516

   

Lager & Logistik Göteborg


Peter Svensson
Chef Lager & Logistik
peter.svensson@preqas.se
Telefon: 031-788 42 00

Toni Sirviö
Lager och Logistik
toni.sirvio@preqas.se
Telefon: 031-788 42 00

Asim Kolveren
Lager och Logistik
asim.kolveren@preqas.se
Telefon: 031-788 42 00

Yngve Olsson
Lager och Logistik
yngve.olsson@preqas.se
Telefon: 031-788 42 00

 

 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan