För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss


Om du har några frågor kontakta oss:


Preqas AB


 Bäckstensgatan 11C, S-431 49 Mölndal

 031-788 42 00

 info@preqas.se

Ragnar Elwin

Chef Kundtjänst

 031-788 42 50

 order@preqas.se

 

 

Erik Wilholm

Kundtjänst

 031-788 42 50

 order@preqas.se

Frank Granberg

Reservdelar

 031-788 42 50

 order@preqas.se

Stefan Mellstig

Regionchef Mälardalen Närke

 031-788 42 31

 Stefan.Mellstig@preqas.se

Johan Sundin

Regionchef Stockholm Syd

 031-788 42 43

 Johan.Sundin@preqas.se

 

 

Andreas Ingström

Regionchef Öst

 031-788 42 34

 Andreas.Ingstrom@preqas.se

Zika Petrovic

Regionchef Syd

 031-788 42 24

 Zika.Petrovic@preqas.se

Mats Jansson

Regionchef Stockholm Norr

 031-788 42 26

 Mats.Jansson@preqas.se

 

 

Roger Neuenhofen

Regionchef Norrland

 0703 74 41 92

 Roger.Neuenhofen@preqas.se

Ove Johansson

Chef affärsutveckling

 031-788 42 20

 Ove.Johansson@preqas.se

 

 

Mikael Engman

Regionchef Väst

 031-788 42 23

 Mikael.Engman@preqas.se

 

 

Robert Häger

Sälj & marknad

 031-788 42 35

 Robert.Hager@preqas.se

 

 

Mikael Engman

KAM / Projektledning

 031-788 42 23

 Mikael.Engman@preqas.se

 

 

Kjell Arnsmar

Ritning & Projekt

 031-788 42 22

 Kjell.Arnsmar@preqas.se

Peter Lundin

Produktansvarig Lyftar

 031-788 42 17

 Peter.Lundin@preqas.se

 

 

Magnus Malmström

Chef Inköp

 031-788 42 48

 Magnus.Malmstrom@preqas.se

 

 

Peter Svensson

Chef Lager & Logistik

 031-788 42 15

 Peter.Svensson@preqas.se

Asim Kolveren

Lager & Logistik

 031-788 42 00

 Lager@preqas.se

Toni Sirviö

Lager & Logistik

 031-788 42 00

 Lager@preqas.se

Yngve Olsson

Lager & Logistik

 031-788 42 00

 Lager@preqas.se

Tomas Anderberg

Lager & Logistik

 031-788 42 00

 Lager@preqas.se

 

 

Carl Westfelt

Controller Ekonomi

 0702 31 42 69

 Carl.Westfelt@preqas.se

 

 

Iren Mårtensson

Ekonomi

 031-788 42 29

 Iren.Martensson@preqas.se

Erkan Genc

CIO- / IT Manager

 031-788 42 92

 Erkan.Genc@preqas.se

 

 

Johan Forsen

VD

 031-788 42 40

 Johan.Forsen@preqas.se

Carl Westfelt

Controller Ekonomi

 0702 31 42 69

 Carl.Westfelt@preqas.se

Ove Johansson

Chef affärsutveckling

 031-788 42 20

 Ove.Johansson@preqas.se

Ragnar Elwin

Chef Kundtjänst

 031-788 42 05

 Ragnar.Elwin@preqas.se

Magnus Malmström

Chef Inköp

 031-788 42 48

 Magnus.Malmstrom@preqas.se

Peter Svensson

Chef Lager & Logistik

 031-788 42 15

 Peter.Svensson@preqas.se

Robert Häger

Sälj & marknad

 031-788 42 35

 Robert.Hager@preqas.se

Fält markerade med * måste fyllas i.
Show
Ärende
Show
Start > Meny > Kontakt
Annonser